Home
Home
Raised and elongated toilet seat with lock, made with premium plastic
| Type | w/ Arms |
| UPC Code | 822383102498 |
| Carton Shipping Weight | 6.5 lbs. |
| Seat Dimensions | 15.5" (W) x 17" (D) x 5" (H) |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Weight | 4.5 lbs. |
| Weight Capacity | 300 lbs. |
| Width Between Arms | 21" |
PRODUCT-MANUFACTURER: Drive DeVilbiss, MFR PART NUMBER: 12013
MRP: $75.33
Raised and elongated toilet seat with lock, made with premium plastic
| Type | w/ Arms |
| UPC Code | 822383102498 |
| Carton Shipping Weight | 6.5 lbs. |
| Seat Dimensions | 15.5" (W) x 17" (D) x 5" (H) |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Weight | 4.5 lbs. |
| Weight Capacity | 300 lbs. |
| Width Between Arms | 21" |
PRODUCT-MANUFACTURER: Drive DeVilbiss, MFR PART NUMBER: 12013
No products in the cart.
Continue shoppingPlease login below account detail
Please register below account detail