Home
Home
8" Blue Go-Lite Bariatric Steel Rollator.
| UPC Code | 822383100647 |
| Carton Shipping Weight | 30.5 lbs. |
| Handle Height | 35.25" - 39.5" |
| Seat Dimensions | 18" (W) x 22" (H) x 13" (D) |
| Unit Dimensions | 30.5" (W) x 26.75" (L) |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Weight | 26 lbs. |
| Weight Capacity | 500 lbs. |
MRP: $151.90
8" Blue Go-Lite Bariatric Steel Rollator.
| UPC Code | 822383100647 |
| Carton Shipping Weight | 30.5 lbs. |
| Handle Height | 35.25" - 39.5" |
| Seat Dimensions | 18" (W) x 22" (H) x 13" (D) |
| Unit Dimensions | 30.5" (W) x 26.75" (L) |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Weight | 26 lbs. |
| Weight Capacity | 500 lbs. |
No products in the cart.
Continue shoppingPlease login below account detail
Please register below account detail